Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/f14x64/domains/jadwigalegnica.pl/public_html/b/templates/echse_v3/functions.php on line 616
Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/f14x64/domains/jadwigalegnica.pl/public_html/b/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/f14x64/domains/jadwigalegnica.pl/public_html/b/templates/echse_v3/functions.php on line 616

ŚWIĘCENIA PREZBITERATU I PRYMICJE

KSIĘDZA TOMASZA KOWALSKIEGO

Dnia 27 maja 2017 r. podczas uroczystej Mszy świętej w Archikatedrze Wrocławskiej 15 diakonów, w tym nasz Parafianin, ks. Tomasz Kowalski, przyjęło święcenia prezbiteratu z rąk J.E. ks. Abp. Józefa Kupnego, Metropolity Wrocławskiego.

Z wielką radością i dumą wyruszyliśmy pełnym autokarem wraz z naszym księdzem Proboszczem Wiesławem Walendzikiem, Rodzicami, Babcią i Bratem "naszego" ks. Tomasza Kowalskiego otoczyć go serdeczną modlitwą. To była piękna i wzruszająca uroczystość.

Następnego dnia, w niedzielę 28 maja 2017 r. o godzinie 12.00, wielu naszych Parafian i Gości uczestniczyło w Prymicyjnej Mszy Świętej. Potem było przyjęcie prymicyjne... A jak było, zobaczcie sami (choć zdjęcia nie oddadzą atmosfery radości i mnóstwa wrażeń).

Jednoczenie zapraszamy na Dzień Wspólnoty dnia 24 czerwca 2017 r. do Krzeszowa, gdzie Mszę św. za Parafian odprawi o godzinie 12.00 Ksiądz Tomasz Kowalski.

Fotorelacja

Parafialne info

Zapisz

Zapisz

Zapisz