Obecność Boga

Boże Ciało 2017

Po raz kolejny poszliśmy za Jezusem ukrytym w Eucharystii. W ten sposób wyznajemy wiarę, że On jest stale z nami pod postacią chleba i wina. W naszym mieście jest to szczególne wyznanie, szczególne świadectwo, bo właśnie tu zdarzył się cud eucharystyczny.
Wyjście na ulice z Eucharystią nie jest demonstracją, nie jest wyrzutem kierowanym do kogokolwiek. Jest świadectwem naszej wiary, wiary w obecność Jezusa w świecie i w każdym człowieku. Chrześcijanie nie wychodzą na ulice przeciwko komukolwiek, bo chrześcijanin nigdy nie jest przeciw drugiemu człowiekowi, lecz w każdym człowieku powinien odkrywać Boga, w każdym człowieku usłyszeć wołanie Jezusa o miłość.

Feliks B.

Czytaj więcej...

ŚWIĘCENIA PREZBITERATU I PRYMICJE

KSIĘDZA TOMASZA KOWALSKIEGO

Fotorelacja

Czytaj więcej...

"WYSŁUCHAJ MNIE PROSZĘ"


Z wielką uwagą wysłuchaliśmy świadectwa Pawła Cwynara o jego życiu i nawróceniu. To bardzo cenna lekcja, która długo pozostanie w pamięci i na pewno wpłynie na nasze codzienne wybory.
Na zakończenie Paweł podpisywał chętnym swoją książkę "Wysłuchaj mnie proszę". Zainteresowanie książką przerosło wszelkie oczekiwania. Nie starczyło dla wszystkich. To kolejny dowód na to, że warto sięgnąć po książkę Pawła.

Czytaj więcej...

Świadectwo byłego gangstera

Zapraszamy na spotkanie (świadectwo) z Pawłem Cwynarem 18 maja po Mszy św. ok. godz. 19:00
Będzie możliwość zakupienia książki z dedykacją autora (cena 25 zł).

pawel2 ico 

Parafialne info

Zapisz

Zapisz

Zapisz

1546548
Your IP: 54.80.175.56
Server Time: 2017-06-26 05:37:29