PROBOSZCZ

ks. WALENDZIK Wiesław, mgr-lic., kanonik EC, kanonik RM. Urodził się 12.02.1963r. w Żaganiu. Święcenia kapłańskie otrzymał 20.05.1989r..
Proboszcz naszej Parafii od czerwca 2009r.

Ks.Piotr DUDA

Ks.Piotr DUDA, dr, kanonik EC, kanonik RM, wykładowca PWT we Wrocławiu-studia w Legnicy. Notariusz, szef kancelarii kurii. Urodził się we Wrocławiu w 1969 r.
Święcenia kapłańskie otrzymał 27.05.1995 r.
Rezydent w parafii od dnia 16.08.2010r.;

Pierwszy proboszcz

ks. PITA Ryszard ,
mgr, kanonik EC. Urodził się 30.10.1964r. w Wiązowie. Święcenia kapłańskie otrzymał 18.05.1991r..
Proboszcz naszej Parafii w okresie grudzień 2003-czerwiec 2009.

Parafialne info

Zapisz

Zapisz

Zapisz

1578869
Your IP: 107.22.83.0
Server Time: 2017-08-17 06:02:23