=K A L E N D A R I U M   

D U S Z P A S T E R S K I E= 

NOWENNA DO DUCHA ŚWIĘTEGO

         26 V (piątek) – św. Filip Nereusz – DZIEŃ MATKI

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO MAJOWE

g. 20.00 DROGA ŚWIATŁA

         27 V (sobota)

g. 10.00 (archikatedra wrocławska) ŚWIĘCENIA PREZBITERATU TOMASZA KOWALSKIEGO

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

                 SPOWIEDŹ DZIECI I-KOMUNIJNYCH

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO MAJOWE

         28 V (Wniebowstąpienie Pańskie) – sługa Boży Stefan Wyszyński

g. 10.00 UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚW.

g. 12.00 prymicje ks. Tomasza KOWALSKIEGO

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.00NABOŻEŃSTWO DLA DZIECI I-KOMUNIJNYCH ORAZ ICH RODZIN

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO MAJOWE

         29 V (poniedziałek) – św. Urszula Ledóchowska

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30 (Sanktuarium św. Jacka)SPOTKANIE MODLITEWNE Z UDZIAŁEM KS. JOHNA BASHOBORY

g. 17.30NABOŻEŃSTWO MAJOWE

         30 V (wtorek) – św. Jan Sarkander; św. Zdzisława; św. Joanna d`Arc

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30NABOŻEŃSTWO MAJOWE

g. 18.00 NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI - ZA ZMARŁYCH

         31 V (środa) – Nawiedzenie NMP

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30NABOŻEŃSTWO MAJOWE

g. 18.00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

         1 VI (I czwartek) – DZIEŃ DZIECKA – św. Justyn

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU (SPOWIEDŹ)

g. 17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

GODZINA ŚWIĘTA

         2 VI (I piątek) – NMP Łaskawa; św. Erazm; św. Marcelin i Piotr

g. 12.00 (stadion miejski) 7. LEGNICKI BIEG PAPIESKI

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU (SPOWIEDŹ)

                   NABOŻEŃSTWO DO NIEPOKALANEJ KRÓLOWEJ POKOJU

g. 17.30NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         3 VI (I sobota) św. Karol Lwanga i towarzysze; św. Jan Grande

21. Spotkanie Młodych Lednica 2000

g. 10.30-20.00Spotkanie Ewangelizacyjne dla Młodzieży

                             (hala sportowa ul. Lotnicza – o. John BASHOBORA)

rozpoczęcie nowenny za wstawiennictwem św. Antoniego

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC WYNAGRADZAJĄCY NIEPOKAKLANEMU SERCU NMP

Po Mszy św. o g. 18.00 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

CZUWANIE MODLITEWNE W WIGILIĘ ZESŁANIA DUCHA ŚW.

g. 24.00 EUCHARYSTIA

         4 VI (Zesłanie Ducha Świętego) – DZIEŃ DZIĘKCZYNIENIA

Dzień Cierpienia w Intencji Misji

g. 8.30GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 13.00 (katedra) – MSZA ŚW. W INTENCJI MAŁŻEŃSTW I RODZIN

g. 14.30 (katedra) – KATECHEZA DLA MAŁŻEŃSTW I RODZIN - o. John BASHOBORA

                                 MODLITWA UWIELBIENIA PRZED NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM

g. 16.00 (rynek legnicki) – KONCERT DZIĘKCZYNNY

g. 17.30NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         5 VI (poniedziałek) – NMP Matka Kościoła; św. Bonifacy

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Po Mszy św. o g. 18.00 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         6 VI (I wtorek) – św. Norbert; bł. Maria Karłowska

46. rocznica święceń kapłańskich Biskupa Zbigniewa KIERNIKOWSKIEGO

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 18.00 NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI - ZA PARAFIAN I DOBRODZIEJÓW

Po Mszy św. o g. 18.00 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

SPOTKANIE RADY PARAFIALNEJ

         7 VI (środa) – bł. Michał i Zbigniew

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

Po Mszy św. o g. 18.00 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         8 VI (czwartek) – Jezus Chrystus Najwyższy i Wieczny Kapłan; św. Jadwiga Królowa

rozpoczęcie nowenny za wstawiennictwem św. brata Alberta

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

Po Mszy św. o g. 18.00 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

SPOTKANIE MODLITEWNE Z MODLITWĄ O ZDROWIE DUSZY I CIAŁA   (NAMASZCZENIE OLEJEM ŚW. CHARBELA)

         9 VI (piątek) – św. Efrem

przed południem – ODWIEDZINY CHORYCH

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

Po Mszy św. o g. 18.00NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         10 VI (sobota) – bł. Bogumił

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

Po Mszy św. o g. 18.00 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         11 VI (Trójca Przenajświętsza) – św. Barnaba Apostoł

g. 8.30 GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

       12 VI (poniedziałek) –108 Męczenników Polskich II wojny światowej

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Po Mszy św. o g. 18.00 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         13 VI (wtorek) – św. Antoni z Padwy

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI – ZA MAŁŻONKÓW

Po Mszy św. o g. 18.00NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         14 VI (środa) – św. Elizeusz Prorok; bł. Michał Kozal

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

Po Mszy św. o g. 18.00NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

ZBIÓRKA SŁUŻBY LITURGICZNEJ

          15 VI (czwartek) – Najświętsze Ciało i Krew Chrystusa; bł. Jolanta; św. Wit

Msze św. – g. 7.30  9.00  ~g. 13.00 (po procesji)

g. 11.00 EUCHARYSTIA W KOŚCIELE ŚW. TADEUSZA

PROCESJA BOŻEGO CIAŁA

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         16 VI (piątek)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

Po Mszy św. o g. 18.00NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE I PROCESJA EUCHARYSTYCZNA

         17 VI (sobota) – św. Albert Chmielowski

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

Po Mszy św. o g. 18.00NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE I PROCESJA EUCHARYSTYCZNA

         18 VI (11. Niedziela w ciągu roku)

rozpoczęcie nowenny za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

g. 8.30GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE I PROCESJA EUCHARYSTYCZNA

         19 VI (poniedziałek) – św. Romuald

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE I PROCESJA EUCHARYSTYCZNA

       20 VI (wtorek) – bł. Luigi Novarese

rozpoczęcie nowenny przed uroczystością św. Piotra i Pawła

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI – ZA RODZICÓW I DZIECI

Po Mszy św. o g. 18.00NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE I PROCESJA EUCHARYSTYCZNA

         21 VI (środa) – św. Alojzy Gonzaga, patron studiującej młodzieży; NMP Przyczyna Naszej Radości (Góra Igliczna)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00 SPOWIEDŹ NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

Po Mszy św. o g. 18.00NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE I PROCESJA EUCHARYSTYCZNA

         22 VI (czwartek) – św. Jan Fisher i Tomasz Moore; św. Paulin z Noli

rozpoczęcie nowenny do Krwi Chrystusa

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00 SPOWIEDŹ NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

Po Mszy św. o g. 18.00 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE I PROCESJA EUCHARYSTYCZNA

POŚWIĘCENIE WIANKÓW

SPOTKANIE MODLITEWNE

         23 VI (piątek) – Najświętsze Serce Pana Jezusa – DZIEŃ OJCA

Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów

rozpoczęcie nowenny za wstawiennictwem MB Licheńskiej oraz MB Anielskiej

54. rocznica święceń kapłańskich Biskupa Seniora Stefana CICHEGO

g. 8.00 MSZA ŚW. NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00 SPOWIEDŹ NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

Po Mszy św. o g. 18.00NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

          24 VI (sobota) – Narodzenie św. Jana Chrzciciela; Niepokalane Serce NMP

PARAFIALNY DZIEŃ WSPÓLNOTY - KRZESZÓW

g. 12.00 – EUCHARYSTIA (ks. Tomasz KOWALSKI)

g. 13.00 POGODNE POPOŁUDNIE (OGNISKO U SIÓSTR ELZBIETANEK)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

Po Mszy św. o g. 18.00NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         25 VI (12. Niedziela w ciągu roku) – NMP Świętogórska z Gostynia; bł. Dorota z Mątowów

rozpoczęcie nowenny za wstawiennictwem bł. Piotra Jerzego Frassatiego

g. 8.30GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

Po Mszy św. o g. 12.00 SPOTKANIE FORMACYJNE ŻYWEGO RÓŻAŃCA

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30 NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         26 VI (poniedziałek) – św. Zygmunt Gorazdowski; św. Jan i Paweł; św. Josemaria Escriva de Balaguer

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         27 VI (wtorek) – NMP Nieustającej Pomocy; św. Cyryl Aleksandryjski; służebnica Boża Kunegunda Siwiec

rozpoczęcie nowenny za wstawiennictwem bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI – ZA BABCIE I DZIADKÓW ORAZ WNUKI

Po Mszy św. o g. 18.00NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         28 VI (środa) – św. Ireneusz

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

Po Mszy św. o g. 18.00NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         29 VI (czwartek) – św. Apostołowie Piotr i Paweł

Zbiórka „świętopietrza”

Msze św. – g. 9.00 18.00

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

Po Mszy św. o g. 18.00NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         30 VI (piątek) – św. Pierwsi Męczennicy Kościoła Rzymskiego;

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

Po Mszy św. o g. 18.00NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         1 VII (I sobota) – św. Aaron

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC WYNAGRADZAJĄCY NIEPOKAKLANEMU SERCU NMP

Po Mszy św. o g. 18.00 CAŁONOCNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

g. 19.00 ADORACJA GRUPY MODLITEWNEJ

g. 20.00 ADORACJA MŁODZIEŻY

g. 21.00 ADORACJA RODZIN (PROWADZI DOMOWY KOŚCIÓŁ)

g. 23.00 ADORACJA MĘŻCZYZN (PROWADZĄ NADZWYCZAJNI SZAFARZE KOMUNII ŚW.)

g. 24.00 ADORACJA PIELGRZYMÓW

          2 VII (13. Niedziela w ciągu roku) – NMP Licheńska, Bolesna Królowa Polski; NMP Leśniowska, Patronka Rodzin

71. urodziny Biskupa Zbigniewa Kiernikowskiego

g. 8.30GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

Po Mszy św. o g. 12.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU          

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00NABOŻEŃSTWO DO NIEPOKALANEJ KRÓLOWEJ POKOJU

         3 VII (poniedziałek) – św. Tomasz Apostoł

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

         4 VII (I wtorek) – św. Elżbieta Portugalska, bł. Piotr Jerzy Frassati

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI – ZA PARAFIAN I DOBRODZIEJÓW

         5 VII (środa) – św. Maria Goretti; św. Antoni Maria Zaccaria

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

         6 VII (I czwartek) – NMP Uzdrowienie Chorych; bł. Maria Teresa Ledóchowska, patronka dzieł misyjnych

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU (SPOWIEDŹ)

Po Mszy św. o g. 18.00GODZINA ŚWIĘTA

         7 VII (I piątek)

rozpoczęcie nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej

przed południem – ODWIEDZINY CHORYCH

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU (SPOWIEDŹ)

 

Parafialne info

Zapisz

Zapisz

Zapisz

1546511
Your IP: 54.80.175.56
Server Time: 2017-06-26 05:31:52