= I N T E N C J E   M S Z A L N E =

         3 VI (I sobota) św. Karol Lwanga i towarzysze; św. Jan Grande

21. Spotkanie Młodych Lednica 2000

g. 10.30-20.00 (hala ul. Lotnicza) – SPOTKANIE EWANGELIZACYJNE MŁODZIEŻY I GRUP MODLITEWNYCH

g. 15.00 – ślub: Maria SMÓLSKA – Adam KRAWCÓW

g. 16.00 – ślub: Kinga i Łukasz MUCHA; chrzest: Alicja MUCHA

g. 16.30 (DPS) – śp. Danuta BARA (2 gregorianka)

g. 17.30RÓŻANIEC WYNAGRADZAJĄCY NIEPOKALANEMU SERCU NMP

g. 18.00 – dziękczynna NSPJ za wszystkie powołania kapłańskie, a zwłaszcza za ks. neoprezbitera Tomasza KOWALSKIEGO

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

CZUWANIE MODLITEWNE W WIGILIĘ ZESŁANIA DUCHA ŚW.

g. 24.00 EUCHARYSTIA

         4 VI (Zesłanie Ducha Świętego) – DZIEŃ DZIĘKCZYNIENIA

Dzień Cierpienia w Intencji Misji

g. 7.30 – śp. Danuta BARA (3 gregorianka)

g. 8.30 GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 9.00 – śp. Piotr POGORZELSKI (19 r. śmierci męża) +Jan (3 r. śmierci syna)

g. 9.00 – śp. Helena +Mieczysław MAŚNICCY (rodzice)

g. 10.30 – dziękczynna za dzieci: Marcelinę, Dominikę i Izabelę - z prośbą o wszelkie potrzebne łaski

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 12.00 – śp. Waleria +Tadeusz RUDOWICZ (rodzice) +Zdzisław (brat) +Jadwiga (bratowa)

g. 13.00 (katedra) – MSZA ŚW. W INTENCJI MAŁŻEŃSTW I RODZIN

g. 14.30 (katedra) – KATECHEZA DLA MAŁŻEŃSTW I RODZIN - o. John BASHOBORA

                                 MODLITWA UWIELBIENIA PRZED NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM

g. 16.00 (rynek legnicki) – KONCERT DZIĘKCZYNNY       

g. 17.30 – NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

g. 18.00 – śp. Janusz FILIPIAK (1 r. śmierci)

         5 VI (poniedziałek) – NMP Matka Kościoła; św. Bonifacy

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC      

g. 18.00 – śp. Danuta BARA (4 gregorianka)

g. 18.00 – 24 r. ślubu Barbary i Feliksa BŁAŻUSIAK

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         6 VI (I wtorek) – św. Norbert; bł. Maria Karłowska

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI - ZA PARAFIAN I DOBRODZIEJÓW                  

g. 18.00 – o błogosławieństwo dla Katarzyny i Roberta SIDYK na wspólnej drodze życia

g. 18.00 – śp. Danuta BARA (5 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

SPOTKANIE RADY PARAFIALNEJ

         7 VI (środa)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

g. 18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

g. 18.00 – śp. Danuta BARA (6 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         8 VI (czwartek) – Jezus Chrystus Najwyższy i Wieczny Kapłan; św. Jadwiga Królowa

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 – 4 r. ślubu Bogusławy i Jerzego RASZYŃSKICH

g. 18.00 – śp. Danuta BARA (7 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

SPOTKANIE MODLITEWNE Z MODLITWĄ O ZDROWIE DUSZY I CIAŁA   (NAMASZCZENIE OLEJEM ŚW. CHARBELA)

         9 VI (piątek) – św. Efrem

ODWIEDZINY CHORYCH

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 – śp. Stefania TABACZYŃSKA

g. 18.00 – śp. Danuta BARA (8 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         10 VI (sobota) – bł. Bogumił

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30 (DPS) – śp. Danuta BARA (9 gregorianka)

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 – śp. Janina +Antoni MAJCHER (rodzice) +Danuta +Krystyna (siostry)

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         11 VI (Trójca Przenajświętsza) – św. Barnaba Apostoł

Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie i Diecezjalna Oaza Matka (parafia MB Królowej Polski)

g. 7.30 – śp. Danuta BARA (10 gregorianka)

g. 8.30GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 9.00 – 26 r. ślubu Małgorzaty i Dariusza CHODYGA

g. 10.30 – śp. Maria ŚWITLIK (miesiąc po śmierci)

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 12.00 – śp. Zygmunt BEHNKE (miesiąc po pogrzebie)

g. 12.00 – urodziny Mikołaja

g. 12.00 – chrzest: Julian KANDELA

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

g. 18.00 – śp. Teresa LUTOWSKA (2 r. śmierci matki) +Piotr DWULAT (17 r. dziadka)

         12 VI (poniedziałek)108 Męczenników Polskich II wojny światowej

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 – o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla mamy Ireny

g. 18.00 – śp. Danuta BARA (11 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         13 VI (wtorek) – św. Antoni z Padwy

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI – ZA MAŁŻONKÓW

g. 18.00 – 5 urodziny Jakuba KULISZ

g. 18.00 – śp. Danuta BARA (12 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         14 VI (środa) – św. Elizeusz Prorok; bł. Michał Kozal

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

g. 18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

g. 18.00 – śp. Danuta BARA (13 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         15 VI (czwartek) – Najświętsze Ciało i Krew Chrystusa; bł. Jolanta

g. 7.30 – w intencji Juliana KANDELI, jego rodziców, chrzestnych i całej rodziny

g. 9.00 – śp. Andrzej PULIKOWSKI (18 r. śmierci wnuka) +Urszula (15 r. córki)

g. 10.00 (DPS) – śp. Danuta BARA (14 gregorianka)

g. 11.00 (kościół św. Tadeusza) – 10 urodziny Wojciecha GRAJEK

PROCESJA BOŻEGO CIAŁA

~g. 13.00śp. Maria ŚWITLIK (od rodziny z Niepołomic)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         16 VI (piątek)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 – śp. Tadeusz (24 r.) +Franciszka WARZECHA (rodzice) +Józef (24 r. brata)

g. 18.00 – śp. Danuta BARA (15 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE I PROCESJA EUCHARYSTYCZNA

         17 VI (sobota) – św. Albert Chmielowski

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 15.30 – ślub: Monika GARBOWSKA – Michał KRASOWSKI

g. 16.30 (DPS) – śp. Danuta BARA (16 gregorianka)

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 – śp. Bronisław ŚWITLIK (miesiąc po pogrzebie)

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE I PROCESJA EUCHARYSTYCZNA

         18 VI (11. Niedziela w ciągu roku)

g. 7.30 – śp. Danuta BARA (17 gregorianka)

g. 8.30GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 9.00 – śp. Stanisław KIEŁCZYKOWSKI (1 r. śmierci męża)

g. 10.30 – za dzieci, wnuki i całą rodzinę TERELAK (dziękczynno-błagalna)

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 12.00 – 1 urodziny Helenki LEŚNIEWSKIEJ

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE I PROCESJA EUCHARYSTYCZNA

g. 18.00 – śp. Wiktor BUDZIŃSKI (2 r. śmierci męża)

         19 VI (poniedziałek)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 – podziękowanie za wszelkie łaski otrzymane w życiu Małgorzaty

g. 18.00 – śp. Danuta BARA (18 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE I PROCESJA EUCHARYSTYCZNA

         20 VI (wtorek)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI - ZA RODZICÓW I DZIECI

g. 18.00 – podziękowanie za syna Dominika z prośbą o wierność Bogu

g. 18.00 – śp. Danuta BARA (19 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE I PROCESJA EUCHARYSTYCZNA

         21 VI (środa) – św. Alojzy Gonzaga, patron studiującej młodzieży; NMP Przyczyna Naszej Radości

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00 SPOWIEDŹ NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

g. 18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

g. 18.00 – śp. Danuta BARA (20 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE I PROCESJA EUCHARYSTYCZNA          

         22 VI (czwartek) – św. Jan Fisher i Tomasz Moore

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00 SPOWIEDŹ NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 – śp. Regina CZYŻEWSKA ++bliscy zmarli

g. 18.00 – śp. Danuta BARA (21 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE I PROCESJA EUCHARYSTYCZNA - POŚWIĘCENIE WIANKÓW

SPOTKANIE MODLITEWNE

         23 VI (piątek) – Najświętsze Serce Pana Jezusa – DZIEŃ OJCA

g. 8.00 – śp. Danuta BARA (22 gregorianka)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 – za konających

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         24 VI (sobota) – Narodzenie św. Jana Chrzciciela; Niepokalane Serce NMP

PARAFIALNY DZIEŃ WSPÓLNOTY – KRZESZÓW

g. 12.00 – w intencji wszystkich Parafian (ks. Tomasz KOWALSKI)

g. 15.00 – ślub: Agnieszka i Władysław KOŁODZIEJ

g. 16.30 (DPS) – śp. Jadwiga RUDOWICZ (miesiąc po pogrzebie)

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 – śp. Danuta BARA (23 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         25 VI (12. Niedziela w ciągu roku) – NMP Świętogórska z Gostynia

g. 7.30 – śp. Danuta BARA (24 gregorianka)

g. 8.30GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 9.00 – śp. Janina MALIK (żona)

g. 10.30 – 9 r. ślubu Agnieszki i Piotra KOŁODZIEJCZAK, 8 r. chrztu syna Filipa

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 12.00 – śp. Genowefa ZNOJEK (miesiąc po śmierci)

SPOTKANIE FORMACYJNE ŻYWEGO RÓŻAŃCA

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

g. 18.00 – śp. Marek BOROWY (miesiąc po śmierci)

         26 VI (poniedziałek) – św. Zygmunt Gorazdowski; św. Jan i Paweł; św. Josemaria Escriva de Balaguer

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 – śp. Danuta BARA (25 gregorianka)

g. 18.00 – śp. Janusz (5 r. śmierci) +Helena BUCZNY

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         27 VI (wtorek) – NMP Nieustającej Pomocy; św. Cyryl Aleksandryjski; sł. Boża Kunegunda Siwiec

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI - ZA BABCIE I DZIADKÓW ORAZ WNUKI

g. 18.00 – śp. Danuta BARA (26 gregorianka)

g. 18.00 – śp. Eugeniusz BUCZNY

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         28 VI (środa) – św. Ireneusz

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

g. 18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

g. 18.00 – śp. Danuta BARA (27 gregorianka)

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE          

         29 VI (czwartek) – św. Apostołowie Piotr i Paweł

g. 9.00 – śp. Danuta BARA (28 gregorianka)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 – urodziny Marii i imieniny Piotra WIERZBICKICH

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

GODZINA ŚWIĘTA

         30 VI (piątek) – św. Pierwsi Męczennicy Kościoła Rzymskiego

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 – śp. Danuta BARA (29 gregorianka)

g. 18.00 – śp. Władysław ŁYSIAK ++rodzice ++rodzeństwo

NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

         1 VII (I sobota) – św. Aaron

g. 15.30 – chrzest: Mila WOJTCZAK

g. 16.30 (DPS) – śp. Danuta BARA (30 gregorianka)

g. 17.30RÓŻANIEC WYNAGRADZAJĄCY NIEPOKALANEMU SERCU NMP

g. 18.00 – intencja Żywego Różańca

CAŁONOCNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

g. 19.00 ADORACJA GRUPY MODLITEWNEJ

g. 20.00 ADORACJA MŁODZIEŻY

g. 21.00 ADORACJA RODZIN (PROWADZI DOMOWY KOŚCIÓŁ)

g. 23.00 ADORACJA MĘŻCZYZN (PROWADZĄ NADZWYCZAJNI SZAFARZE KOMUNII ŚW.)

g. 24.00 ADORACJA PIELGRZYMÓW

         2 VII (13. Niedziela w ciągu roku) – NMP Licheńska, Bolesna Królowa Polski; NMP Leśniowska, Patronka Rodzin

g. 8.30GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 9.00 – śp. Benedykt SZPAK (1 gregorianka)

g. 10.30 – ……………………………………………………………………………………………… WOLNA INTENCJA

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 12.00 – chrzest: Kamila SZOŁTYSIK

g. 12.00 – śp. Zdzisław ANCEROWICZ (14 r. śmierci ojca) +Jan NIEWOLA (mąż i zięć)

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU          

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30 ADORACJA DZIECI

g. 17.00NABOŻEŃSTWO DO NIEPOKALANEJ KRÓLOWEJ POKOJU

g. 18.00 – 15 r. ślubu Magdaleny i Jerzego MADEJSKICH, za córki Zuzannę i Hannę

         3 VII (poniedziałek) – św. Tomasz Apostoł

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00śp. Benedykt SZPAK (2 gregorianka)

g. 18.00 – ……………………………………………………………………………………………… WOLNA INTENCJA

         4 VII (I wtorek) – św. Elżbieta Portugalska, bł. Piotr Jerzy Frassati

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI – ZA PARAFIAN I DOBRODZIEJÓW

g. 18.00śp. Benedykt SZPAK (3 gregorianka)

g. 18.00 – w intencji znanej Bogu

         5 VII (środa) – św. Maria Goretti; św. Antoni Maria Zaccaria

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

g. 18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

g. 18.00śp. Benedykt SZPAK (4 gregorianka)

         6 VII (I czwartek) – NMP Uzdrowienie Chorych; bł. Maria Teresa Ledóchowska, patronka dzieł misyjnych

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU (SPOWIEDŹ)

g. 18.00śp. Benedykt SZPAK (5 gregorianka)

g. 18.00 – ……………………………………………………………………………………………… WOLNA INTENCJA

         7 VII (I piątek)

przed południem – ODWIEDZINY CHORYCH

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.00 ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU (SPOWIEDŹ)

g. 18.00śp. Benedykt SZPAK (6 gregorianka)

g. 18.00 – dziękczynna za otrzymane łaski

         8 VII (sobota) – św. Jan z Dukli; św. Akwila i Pryscylla

g. 14.00 – chrzest: Julia SZYMAŃSKA

g. 16.30 (DPS) – śp. Benedykt SZPAK (7 gregorianka)

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 – śp. Stefan (5 r. śmierci ojca) +Tomasz (brat) KRÓTCY

         9 VII (14. Niedziela w ciągu roku) – św. Weronika Giuliani; św. męczennicy z Gorkum; św. Augustyn Zhao Rong i towarzysze (męczennicy chińscy)

g. 8.30GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 9.00 – śp. Benedykt SZPAK (8 gregorianka)

g. 10.30 – ……………………………………………………………………………………………… WOLNA INTENCJA

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 12.00 – ……………………………………………………………………………………………… WOLNA INTENCJA

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 18.00 – ……………………………………………………………………………………………… WOLNA INTENCJA

         10 VII (poniedziałek)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00śp. Benedykt SZPAK (9 gregorianka)

g. 18.00 – ……………………………………………………………………………………………… WOLNA INTENCJA

         11 VII (wtorek) – św. Benedykt, patron Europy

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI - ZA MAŁŻONKÓW

g. 18.00 śp. Benedykt SZPAK (10 gregorianka)

g. 18.00 – ……………………………………………………………………………………………… WOLNA INTENCJA

         12 VII (środa) – św. Brunon z Kwerfurtu; sł. B. Janina Kierocińska

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

g. 18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

g. 18.00śp. Benedykt SZPAK (11 gregorianka)

         13 VII (czwartek)św. Andrzej Świerad i Benedykt; św. Sylas; św. Teresa od Jezusa de Los Andes

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 – ……………………………………………………………………………………………… WOLNA INTENCJA

g. 18.00 – śp. Benedykt SZPAK (12 gregorianka)

         14 VII (piątek)św. Kamil de Lellis

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00śp. Benedykt SZPAK (13 gregorianka)

g. 18.00 – ……………………………………………………………………………………………… WOLNA INTENCJA

         15 VII (sobota) – św. Bonawentura

g. 15.00 – 25 r. ślubu Alicji i Grzegorza FIGIEL, 50 urodziny Grzegorza

g. 16.30 (DPS) – śp. Benedykt SZPAK (14 gregorianka)

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 – ……………………………………………………………………………………………… WOLNA INTENCJA

         16 VII (15. Niedziela w ciągu roku)NMP z Góry Karmel (MB Szkaplerzna); św. męczenniczki z Orange

g. 8.30GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 9.00 – śp. Benedykt SZPAK (15 gregorianka)

g. 10.30 – ……………………………………………………………………………………………… WOLNA INTENCJA

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 12.00 – dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski Izabeli FIGIEL

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 15.30 ODPUST KU CZCI MB SZKAPLERZNEJ

g. 18.00 – ……………………………………………………………………………………………… WOLNA INTENCJA

         17 VII (poniedziałek) – Najświętszy Odkupiciel

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00śp. Benedykt SZPAK (16 gregorianka)

g. 18.00……………………………………………………………………………………………… WOLNA INTENCJA

         18 VII (wtorek)św. Szymon z Lipnicy

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI - ZA RODZICÓW I DZIECI

g. 18.00śp. Benedykt SZPAK (17 gregorianka)

g. 18.00 – o wszelkie potrzebne łaski dla rodziców Stanisławy i Tadeusza KAJPUST

         19 VII (środa)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

g. 18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

g. 18.00śp. Benedykt SZPAK (18 gregorianka)

         20 VII (czwartek)bł. Czesław; św. Eliasz prorok; bł. Alojzy Novarese

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00……………………………………………………………………………………………… WOLNA INTENCJA

g. 18.00śp. Benedykt SZPAK (19 gregorianka)

         21 VII (piątek) – św. Wawrzyniec Brindisi; św. Daniel prorok

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00śp. Benedykt SZPAK (20 gregorianka)

g. 18.00……………………………………………………………………………………………… WOLNA INTENCJA

         22 VII (sobota) – św. Maria Magdalena, św. Maria z Betanii

g. 14.30 – ślub: Żaneta WILK – Grzegorz ZAJĄC

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30 (DPS) – śp. Benedykt SZPAK (21 gregorianka)

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00 – 25 r. ślubu Heleny i Mariana SOBOTA

     23 VII (16. Niedziela w ciągu roku)św. Brygida, patronka Europy; św. Ezechiel prorok

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO POJAZDÓW PO KAŻDEJ MSZY ŚW.

g. 8.30GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 9.00 – śp. Helena WÓJCIK (14 r. śmierci chrzestnej) ++z rodziny

g. 10.30śp. Benedykt SZPAK (22 gregorianka)

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 12.00 – śp. Gabriela STELMACH (2 r. śmierci wnuczki) +Michał SIWEK (9 r. śmierci męża) +Czesława (7 r.) +Bolesław (42 r.) MUCHNICCY (rodzice)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 18.00……………………………………………………………………………………………… WOLNA INTENCJA

         24 VII (poniedziałek) – św. Kinga

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00śp. Benedykt SZPAK (23 gregorianka)

g. 18.00……………………………………………………………………………………………… WOLNA INTENCJA

         25 VII (wtorek)św. Jakub Apostoł, św. Krzysztof

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JADWIGI - ZA BABCIE I DZIADKÓW ORAZ WNUKI

g. 18.00śp. Benedykt SZPAK (24 gregorianka)

g. 18.00……………………………………………………………………………………………… WOLNA INTENCJA

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO POJAZDÓW

         26 VII (środa) – św. Joachim i Anna

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

g. 18.00 – w intencjach zbiorowych z Nowenny

g. 18.00śp. Benedykt SZPAK (25 gregorianka)

         27 VII (czwartek)

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00śp. Benedykt SZPAK (26 gregorianka)

g. 18.00……………………………………………………………………………………………… WOLNA INTENCJA

         28 VII (piątek) – św. Sarbeliusz (Charbel) Makhluf

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 17.30RÓŻANIEC

g. 18.00śp. Benedykt SZPAK (27 gregorianka)

g. 18.00……………………………………………………………………………………………… WOLNA INTENCJA

SPOTKANIE MODLITEWNE Z MODLITWĄ O ZDROWIE DUSZY I CIAŁA   (NAMASZCZENIE OLEJEM ŚW. CHARBELA)

         29 VII (sobota) – św. Marta, Maria i Łazarz, Przyjaciele Jezusa

g. 8.00 (katedra) rozpoczęcie 25. Pieszej Pielgrzymki z Legnicy na Jasną Górę

PIELGRZYMKA SZLAKIEM ŚW. JAKUBA

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

g. 16.30 (DPS) – śp. Benedykt SZPAK (28 gregorianka)

g. 17.30MODLITWA DUCHOWEGO UCZESTNICTWA W PIESZEJ PIELGRZYMCE

g. 18.00……………………………………………………………………………………………… WOLNA INTENCJA

         30 VII (17. Niedziela w ciągu roku) – św. Piotr Chryzolog

g. 8.30GODZINKI O NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP

g. 9.00 – śp. Benedykt SZPAK (29 gregorianka)

g. 10.30 – śp. Anna +Andrzej SZOSTAK (rodzice) +Marcin +Eugeniusz +Maria +Krystyna +Helena +Andrzej

g. 11.30WYPOMINKI ROCZNE I RÓŻANIEC ZA ZMARŁYCH

g. 12.00 – 40 r. ślubu Anny i Kazimierza RAWSKICH

SPOTKANIE FORMACYJNE ŻYWEGO RÓŻAŃCA

g. 15.00KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

                 MODLITWA DUCHOWEGO UCZESTNICTWA W PIESZEJ PIELGRZYMCE

g. 18.00……………………………………………………………………………………………… WOLNA INTENCJA

         31 VII (poniedziałek) – św. Ignacy z Loyoli

g. 17.30MODLITWA DUCHOWEGO UCZESTNICTWA W PIESZEJ PIELGRZYMCE

g. 18.00 – w intencji pielgrzymów udających się na Festiwal Młodzieży

g. 18.00śp. Benedykt SZPAK (30 gregorianka)

Parafialne info

Zapisz

Zapisz

Zapisz

1546923
Your IP: 54.158.31.149
Server Time: 2017-06-27 00:15:22